Maszerujemy z kejterkami

Już jutro zapraszamy Państwa, a zwłaszcza wszystkich właścicieli psów na Marsz kejterka - 15 października 2022 pod Stadionem Miejskim w okolicy lokomotywy. O 14:00 ruszamy na wspólny spacerek i maszerujemy ulicą Ptasią, aż do Lasku Marcelińskiego.

Plakat - grafika artykułu
Plakat

Sercem za kejtrem! Celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi na miłość i przywiązanie do kejtrowego dobrostanu, a także sprzeciwu wobec złego traktowania czworonogów.

Zbiórka 15 października 2022 pod Stadionem Miejskim w okolicy lokomotywy. O 14:00 ruszamy na wspólny spacerek i maszerujemy ulicą Ptasią, aż do Lasku Marcelińskiego. 

Głównym organizatorem Marszu jest Wydział Gospodarki Komunalnej, przy współpracy Schroniska dla Zwierząt w Poznaniu, Gabinetu Prezydenta oraz Straży Miejskiej Miasta Poznania.

Na marsz zapraszamy wszystkich właścicieli psów, ale także sympatyków innych zwierząt i mieszkańców Poznania, dla których los zwierząt nie jest obojętny.  

Informacje o wydarzeniu: W Poznaniu złe traktowanie zwierząt nie przejdzie. Przejdzie za to Marsz kejterka. Podczas wydarzenia będzie możliwość porozmawiania z pracownikami  schroniska dla zwierząt w Poznaniu, Strażą Miejską w tematach związanych między innymi ze sprzątaniem po swoim psie, dobrostanem zwierząt itp. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe przypinki oraz pakiety woreczków do sprzątania po psach. W marszu wezmą udział również psy ze schroniska gotowe do adopcji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: poznan.pl

sieci społecznościowe