Zespół profilaktyki

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi młodzi ludzie i niecodzienni goście. Strażniczki miejskie z Zespołu Profilaktyki wspólnie z funkcjonariuszami Policji KP Poznań-Stare Miasto gościli u najmłodszych pacjentów na oddziale DS-1 w Specjalistycznym Szpitalu ZOZ nad Matką i Dzieckiem przy ul. Krysiewicza.

"Uśmiech dziecka bezcenny" - dla nas, funkcjonariuszy jest to priorytet, zwłaszcza przypominamy sobie o tym przekraczając szpitalne progi.

Każdy z nas przedstawił zarys zagadnień, jakimi zajmuje się jego instytucja i w jaki sposób działa profilaktycznie na rzecz poprawy bezpieczeństwa, porządku. Omówiono zagadnienia związane z bezpieczeństwem osobistym oraz koniecznością stosowania się do przepisów dot. pieszych na drodze, w podróży, na obszarach kolejowych. Przypomniano o zapewnieniu widoczności na drodze i posiadaniu w miejscu widocznym elementów odblaskowych.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Na koniec wizyty, uczestnikom spotkania przekazano drobne upominki wraz z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

MSz, AS

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej