Zespół profilaktyki

Z udziałem partnerów-realizatorów, na terenie MTP odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną edycję "Lata na Targach".

Projekt ten, realizowany od 2012 roku, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wypoczywających w mieście, nie tylko mieszkańców Poznania. Na wielu stoiskach przygotowano rozmaite propozycje, które nie tylko bawiły, zachęcały do aktywności ruchowej, umożliwiały konsultacje zdrowotne, ale i zawierały elementy edukacyjne w rozmaitych dziedzinach. Na stoisku SMMP propagowano bezpieczeństwo najmłodszych, dbałość o porządek i czystość w najbliższym otoczeniu, wiele uwagi poświęcono potrzebom seniorów.

Podczas okolicznościowego spotkania podsumowującego, oprócz podziękowań ze strony UMP i MTP dla realizatorów projektu, była okazja do wzajemnej wymiany spostrzeżeń, wniosków sprzyjających ewaluacji przedsięwzięcia podczas następnych edycji.

Miło nam, że wśród zaproszonych uczestników spotkania, byli również przedstawiciele Zespołu Profilaktyki SMMP, obsługujący stoisko podczas co-środowych, letnich spotkań na Targach.

zapraszamy do naszych wcześniejszych relacji
filmowe migawki organizatora -  1    2

EM
foto MTP

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej